#1 2008-11-28 16:24:55

Seromontis

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-28
Posty: 1
Punktów :   

Pierwszy Pogromca Orshabaala ! - Seromontis !

Witam !
Chciałem się wam pochwalić otóż dzisiaj o godzinie 16:02 jako pierwszy w histori Tibia Tower Servera pokonałem Orshabaala !

A było to tak :

Uczestnikami byli : Seromontis ( wtedy jeszcze 324 level :> ), Gienio Druidek ( okolo 100 ) i Elder Vacto ( okolo 98 ) ...

Oczywiscie doszlismy do Demonów , lecz przypadkowo wcisnalem hothey - F12 , co oznaczało Exevo Mas San a Elder Vacto osłabiony demonami został zabity przez moj czar Sorry przypadkowo xD Pozniej ja i Gienio druidek bylismy juz obok Orshabaala , lecz bramka levelowa byla od 95 levela - Gienio mial tylko 75 no wiec dobilismy 95 i Elder Vacto przyszedl do nas , ale nie mial 75 levela ... podczas expienia Elder Vacto zginął przez demona - obrazil sie na otsa i powiedzial ze nigdy nie wroci ale ok ...

Weszlismy przez bramke levelowa do Orsha ... najpierw ja sam , lecz pozniej pomogl mi Gieniu ... Okazało się , że rzucilo się na mnie okolo 5 demonow i orshabaal ... szans nie bylo ... Ja death pozniej Gieniu ... Okazalo sie to dopiero pozniej , kiedy wrocilem do tego miejsca , ze Gieniu dednal i nie ma zamiaru wrocic na to miejsce ... postanowilem zaatakowac orshabaala sam ... najpierw oblezylo mnie 5 demonow - lecz orshabaal nie mial do mnie dojscia - nie dedlem bylem obok schodow ... kilka razy wlazilem na schodki zeby zregenerowac sily ... demony - Zniszczone ! Przyszedl czas na orshabaala byłem tak "zajawiony" ze nie uzywalem niczego oprocz czaru Exevo Mas San i caly czas uzywałem Manarun .... Okazało się , że rozwalilem orshabaala po trudnych próbach ... niestety przszly 2 demony i ogniem zasłoniły mi Ciało Orshabaala i musiałem czekać aż ostygnie xD - Demon Shield - loot z Orsha :>

Teraz Foto :>
http://img160.imageshack.us/img160/7468/orshabaalcb8.png

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !

Offline

 

#2 2008-11-28 17:50:40

Poriq

Administrator

Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 180
Punktów :   
Login :: Game Master
Świat :: Honera
Level :: 0

Re: Pierwszy Pogromca Orshabaala ! - Seromontis !

Przenosze - zły dział !

@Topic

GzGz ! Jestem z ciebie dumny sero ! xD a jakies questy wykonane ?


Zanim coś napiszesz przeczytaj ten temat :
http://www.tibiatower.pun.pl/viewtopic.php?pid=6#p6

Offline

 

#3 2008-11-28 20:11:48

GoD Trojca

Moderator

9772290
Skąd: Belgia
Zarejestrowany: 2008-11-27
Posty: 43
Login :: God Trojca
Świat :: TibiaTower
Level :: 666

Re: Pierwszy Pogromca Orshabaala ! - Seromontis !

Gratz Gratz sero! widać że umisz grać. + dla Ciebie i następnym razem zrobię najazd w mieście żebyście tak nie łazili
xD
Pozdo

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plnhw fliplife kołdra amz